Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
 
 
 
Rezervasyon

Almaty
Şimdi keşfedin...

Keşfetmek için kaydırın.

Rixos Almaty, Kazakistan'ın en önemli ve en gelişmiş şehri Almatı'nın merkezinde, kentin tüm olanaklarının elinizin altında olduğu bir konumda yer alıyor. Almatı Havalimanı’na sadece 13 km mesafedeki Rixos Almaty, kentin her bölgesine kolay ulaşım imkânı sağlayan bir lokasyonda bulunuyor. Almatı'nın gece hayatı ve tarihi dokusunun içinde yer alan otelimiz, zengin alternatifleri ve hizmet kalitesiyle unutulmaz bir Rixos deneyimi vadediyor. Rixos Almaty’de konaklamanız sırasında Almatı'daki gezilecek yerleri de keşfe çıkabilirsiniz.  

Almatı

Almatı, iki milyonu aşan nüfusuyla Kazakistan'ın en büyük şehridir. Orta Asya'nın da en gelişmiş ve kozmopolit şehri olan Almatı'da pek çok alışveriş merkezi, restoran ve eğlence mekânı, zengin bir yaşam sunar. Eski başkent Almatı, halen ülkenin kültürel, ekonomik ve ticari merkezi durumundadır. Kazakistan Almatı geziniz sırasında Merkez Müzesi’ni ve Yanan Ateş Anıtı’nı ziyaret etmeyi unutmayın.

Zenkov Katedrali

Kazakistan'ın en büyük şehri Almatı’da Panfilova Parkı içerisinde yer alan Zenkov Katedrali, özel atmosferi ve mimarisiyle oldukça etkileyici. Etrafını saran ağaçların doğal güzelliğiyle tarihin dokusunu bir arada sunan, yeşilin her tonuyla sarılı doğal bir çevreye sahip Rus Ortodoks Katedrali, Rixos Almaty’de konaklamanız sırasında mutlaka görmeniz gereken yerler arasında bulunuyor.

Kolsai Gölleri

Kolsai Gölleri, Almatı’da unutulmaz bir atmosfere sahip doğa harikası yerlerin başında geliyor. Doğa ile iç içe olmak istiyorsanız Kolsai Gölleri’nde geçireceğiniz keyifli gezi hatıralarını unutamayacaksınız. Bir tabloyu andıran doğasıyla dağlar arasında bu eşsiz manzaranın keyfini çıkarabilir, fotoğraf makinenizi yanınıza alıp unutulmaz karelere imza atabilirsiniz.

Büyük Almatı Gölü

Nefes kesen güzelliğiyle Büyük Almatı Gölü, Alatau Dağlarının eteklerinde bulunan en güzel göllerden biridir. Her mevsim yolculuk yapabileceğiniz bu özel yere giden yolun manzarası da unutulmaz bir deneyim sunar. Ağaçların içinden gölün kenarına geldiğinizde özellikle kış aylarında üzerinin buz kaplı olması, eşi benzeri olmayan bir panoramayı deneyimlemenizi sağlar. Dilerseniz göl üstündeki Uzay İstasyonu’nu da ziyaret edebilirsiniz. Alamatı'da gezilecek yerlerin başında gelen bu doğa harikasını mutlaka ziyaret edin. 

 

Almaty'den Kareler

  • Rixos Almaty
  • Rixos Almaty
  • Rixos Almaty
  • Rixos Almaty
 
Yükleniyor